• 0

04 Mart 2013, 21:55 - Anasayfa // EREĞLİ Haberi yazdır

KDZ. EREĞLİ’DE MUHASEBECİLER HAFTASI KUTLANDI

KDZ. EREĞLİ’DE MUHASEBECİLER HAFTASI KUTLANDI

Zonguldak’ın Kdz. Ereğli ilçesinde 1-7 Mart 2013 tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler haftası dolayısıyla bir tören düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zonguldak’ın Kdz. Ereğli ilçesinde 1-7 Mart 2013 tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler haftası dolayısıyla bir tören düzenlendi.
Mali Müşavir ve Muhasebeciler Birliği Derneği Kdz. Ereğli Şubesi, 1-7 Mart 2013 tarihleri arasında kutlanan Muhasebe Haftası dolayısıyla Atatürk anıtına çelenk koydu.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan törende konuşan Mali Müşavir ve Muhasebeciler Birliği Kdz.Ereğli Şube Başkanı Serdar Uzun, ekonominin kayıtdışının önlenmesine ihtiyacı olduğunu söyledi.
Muhasebeciler Haftasının bu yıl 23 üncüsünü kutladıklarını belirten Uzun, “Bugün, ticaret, sanayi ve hizmet sektörünün defterlerini tutan, finansal tablolarını hazırlayan, bunların yanısıra muhasebe ile ilgili konularda inceleme, tahlil, denetim, tasdik, rapor, tahkim, bilirkişilik ve benzeri işleri yapan meslektaşlarımız, ‘ağır iş yükü altında’, başka iş kollarında örneği az bulunur büyük sorumluluk gerektiren bir zeminde hayatta kalma mücadelesi veriyor. Bir yandan haksız rekabetle boğuşan, öte yandan kurumsal yapılarını kurma çabası içindeki meslektaşımız şimdi yeni sorunlar ile karşı karşıyadır.Geçmişte mali idarenin, vergi afları sonrası seferberliğine iş gücü olarak en büyük desteği veren camiamızın özverili büyük gücüne, bugünde kayıt dışılığın önlenmesi noktasında Türkiye ekonomisinin zorunlu ihtiyacı vardır.Sorunların üstesinden gelebilmek için dün olduğu gibi Muhasebe haftası ve sonrasında da dayanışmamızı, birlikteliğimizi artırarak devam ettireceğiz. Tüm meslektaşlarımızın muhasebe haftasını kutlar bu yılın daha güzel günler bize getirmesini dilerim” dedi.
Törene Kdz.Ereğli Vergi Dairesi Müdür Vekili Osman Günay da katıldı.
Ertan ARSLAN tarafından yazılan bu haber, 1226 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EREĞLİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Bu listelerden ne olur? YASİN ÖREN YAZDI
Bu listelerden ne olur? YASİN ÖREN YAZDI
Bu listelerden ne olur? YASİN ÖREN YAZDI.. 24 Haziran Genel seçimleri öncesinde Milletvekilleri listesini Yüksek Seçim Kuruluna veren siyasi partiler için son bir aya girildi.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : ALBİL BİLGİSAYAR MERKEZ MAH. DERE SOK. NO:6 ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :372 3781036
Faks : 372 3785676
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock