• 0

09 Şubat 2013, 22:43 - Anasayfa // EREĞLİ Haberi yazdır

KDZ. EREĞLİ ÇİLEK ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI,

KDZ. EREĞLİ ÇİLEK ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI,

Zonguldakın Ereğli ilçesi 92. No'lu Çilek Özel Halk Otobüslerinin olağan genel kurulu gerçekleştirildi. İki liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Murat Akyüz, başkanlığa yeniden seçildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi 92. No’lu Çilek Özel Halk Otobüslerinin olağan genel kurulu gerçekleştirildi. İki liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Murat Akyüz, başkanlığa yeniden seçildi.
Kdz. Ereğli 92. No’lu Çilek Özel Halk Otobüslerinin olağan genel kurulu Sevgi Barış ve Dostluk Düğün salonunda gerçekleştirildi.
İki liste ile gidilen seçimlerde mevcut başkan Murat Akyüz, başkanlığa yeniden seçildi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan kongrede Divan heyetinin teşekkülü için önergeler alındı. Veriler önergeler ile birlikte Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası ikinci Başkanı Ahmet Küçük Divan başkanlığına seçilirken, faaliyet ve denetim kurulu raporu okunarak genel kurul tarafından ibraz edildi.
Ardından yeni yönetim ve denetim kurulu seçimlerine geçildi. Murat Akyüz ile Şaban Başkan listelerini divana vererek adaylıklarını sundu.
İki listenin yarıştığı seçimlerde oy kullanma hakkı bulunan 111 üyeden 105’i oy kullandı. Yapılan oylama sonrasında Akyüz 75 oy alırken rakibi Şaban Başkan ise 30 oy aldı. Bu sonuçla Akyüz birdönem daha kooperatif başkanı seçilirken, güven tazelemiş oldu.
Akyüz’ün seçim sonrasında yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Murat Akyüz, Çetin Çimen, Ali Erdoğan, Kemal Demirhan, Recep Uzunmehmetoğlu,
Denetim Kurulu Asil, Yavuz Ağralı, Faruk Deniz, Ergin Yılmaz, Yönetim Kurulu Yedek
İsmail Atar, Mustafa Taş, Mustafa Ünal, Şenol Civelek, Musa Başkurt, Denetim Kurulu Yedek Murat Mutlu, Fatih Kolsuz,Muzaffer Öksüz.
Ertan ARSLAN tarafından yazılan bu haber, 958 defa okunmuştur.
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HABER ALAPLI (ALAPLI'DAN HABERİNİZ OLSUN) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EREĞLİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Bu listelerden ne olur? YASİN ÖREN YAZDI
Bu listelerden ne olur? YASİN ÖREN YAZDI
Bu listelerden ne olur? YASİN ÖREN YAZDI.. 24 Haziran Genel seçimleri öncesinde Milletvekilleri listesini Yüksek Seçim Kuruluna veren siyasi partiler için son bir aya girildi.

Zonguldak Hava Durumu


Online Ziyaretçi

TOPLAM ZİYARETÇİ

Sayaç, tr.web-counter.net

17/01/2013    time : 14:28  154491

Pagerank

Check Google Page Rank

Son Dakika Alaplı Haberleri www.haberalapli.com internet adresinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz. Sitede yer alan kullanıcı yorumları yorum yapan üyenin şahsi düşünceleridir.

Adres : ALBİL BİLGİSAYAR MERKEZ MAH. DERE SOK. NO:6 ALAPLI-ZONGULDAK
Tel :372 3781036
Faks : 372 3785676
Bu site 0.031 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
iPhone Factory Unlock imei Unlock